Balkony w apartamentach – jedna z naszych inwestycji.


Balkony w apartamentach - jedna z naszych inwestycji.
Szukasz odpowiedniego materiału?
Solidny i estetyczny balkon z kompozytu Ecco Floor to doskonała alternatywa dla drewna albo pękających płytek , szczególnie odporna na warunki atmosferyczne ,bardzo trwała i Wam może posłużyć na długie lata
Posadzka na balkonie musi sprostać wielu wymogom – być odporna na wodę, zmiany temperatury, duże nasłonecznienie - dlatego tak ważne jest odpowiednio przygotowane podłoże.
Zanim przystąpisz do wykończenia swojego balkonu , sprawdź czy powierzchnia płyty balkonowej pod deski tarasowe jest odpowiednio do tego przygotowana:
Sprawdź poziom powierzchni płyty balkonowej
Sprawdź spadek powierzchni płyty balkonowe
Pamiętaj o odpowiednim pokryciu płyty balkonowej specjalną zabezpieczającą powłoką hydroizolacyjną
W przypadku montażu desek kompozytowych jako " taras pływający" , gdzie nie ma możliwości przytwierdzenia legarów do podłoża ze względu na hydroizolację np. balkony, garaże itp. deski kompozytowe muszą być ułożone na odpowiedniej konstrukcji samonośnej w postaci kratownicy wykonanej z legarów np . stalowych lub aluminiowych najczęściej na wspornikach regulowanych, które dodatkowo rozkładają ciężar tarasu na izolację oraz umożliwiają odpływ wody gromadzącej się na podłożu. Jeżeli producent dopuszcza takie rozwiązanie możliwe jest przyklejenie konstrukcji do płaskiego, stabilnego podłoża za pomocą kleju poliuretanowego o wysokiej elastyczności.

Balkony w apartamentach – jedna z naszych inwestycji.
Przewiń do góry